Молодь запрошують до участі у волонтерському таборі “Ми всі однакові”

Молодь запрошують до участі у волонтерському таборі “Ми всі однакові”

3-9 липня 2017 року у с. Орявчик на Сколівщині відбуватиметься Волонтерський табір “Ми всі однакові”. Організаторами даного заходу виступають ГО “Інститут громадського лідерства”, ГО “Молодіжний націоналістичний конгрес” у Львівській області та департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.
Табір має на меті моральне, ідеологічне та фізичне виховання молоді. Програма заходу передбачає – розвиваючі ігри, тренінги та творчі майстер-класи, мандрівки в гори, суспільно-корисна праця по відновленню стару школи, катання верхи, змагання з “мандзі”, турнір з лазертагу, спортивні змагання, посиденьки біля ватри, співи під гітару, смачна їжа, приготовлена на багатті тощо.

В кінці табору найкращі таборовики отримають гарні подарунки!

Для зголошення:

– заповнити заявку https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSes9X0isAGnw_358mtNQACuXfNgY1MvEE_XCqjmUOuEkeFcAA/viewform?c=0&w=1

– зібрати пакет документів (копія паспорта, якщо тобі немає 18, то дозвіл від батьків та копія паспорта одного з батьків)

– внести реєстраційний внесок

Вік учасників 14-28 років.

Контактна особа – Бень Андрій, тел. : (093) 511 44 94.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top