НА 2018 РІК НА ЛЬВІВСЬКУ ОБЛАСТЬ З ДФРР ПЕРЕДБАЧИЛИ 286,3 МЛН ГРН. Серед переможців є проекти і з Буського району

НА 2018 РІК НА ЛЬВІВСЬКУ ОБЛАСТЬ З ДФРР ПЕРЕДБАЧИЛИ 286,3 МЛН ГРН

На Львівщині у 2018 році 318 проектів взяли участь у конкурсі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, на загальну суму –  1,8  млрд. грн.

Найбільш активними  територіями в поданні проектів, вже традиційно, були Пустомитівський, Жовківський та Яворівський райони області та м. Львів.

Розподіл за квотами передбачає 200 440,684 тис грн. на основний конкурс та по 28 634,4 тис грн. – на освіту , охорону здоров’я та спорт.

Відтак з 25 грудня до 15 січня експерти оцінювали подані проекти. Слід зазначити, що на Львівську область передбачено фінансування  з Державного Фонду регіонального розвитку на наступний рік в розмірі 286,3 млн грн., що на 120 млн грн. більше порівняно з 2017 роком.

У соціальних мережах депутат Львівської обласної ради від нашого округу Петро Жукровський зазначає, що

Буський район в 2018 році отримає фінансування з програми ДФРР та обласного бюджету на такі об’єкти:

1. Реконструкція Красненської міської лікарні в смт.Красне – 2,3 млн.грн;
2. Реконструкція басейну Буської ДЮСШ в м.Буську – 6 млн.грн;
3. Реконструкція паливної народного дому в с.Ріпнів – 813 тис.грн;
4. Реконструкція ДНЗ “Сонечко” в с.Заводське – 1,2 млн.грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top