На автомобільних дорогах області працює снігоприбиральна техніка

На автомобільних дорогах області працює снігоприбиральна техніка

За повідомленням департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації на автомобільних дорогах Львівщини  сьогодні, 23 січня, працює 52 одиниці снігоочисної техніки.

Окрім того, 60,7 т піщано-соляної суміші використали на дорогах з метою утримання їх у належному стані за таких погодних умов.

“Також до робіт з очищення автомобільних доріг від снігу залучили 110 робітників. Ми закликаємо мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху”, – зазначив т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

Львівська обласна державна адміністрація звертається до мешканців Львівської області, а також  до гостей з проханням повідомляти на гарячу області “112”  про випадки  не розчищених або не посипаних доріг.

http://loda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top