На білбордах Львова – знову кращі спортсмени Львівщини. Серед них – наш бущанин Антон Дацко

На білбордах Львова – знову кращі спортсмени Львівщини. Серед них – наш бущанин Антон Дацко!

З ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості у Львові вже не вперше встановлюють білборди із зображеннями кращого спортсмена області за підсумками окремого місяця.
Після певної перерви на вулицях Львова знову з’явилися такі білборди. Саме цими днями львів’яни і гості обласного центру можуть побачити білборди із зображенням майстра спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Романа Гладиша. Саме його визначили кращим спортсменом Львівщини за підсумками грудня 2015 року. Це почесне звання перспективний молодий спортсмен виборов завдяки бронзовій нагороді в індивідуальній гонці на 15 км (скретч) на другому етапі Кубку світу з велосипедного спорту на треку (м. Кембрідж, Нова Зеландія, 4-6 грудня).
Відтак вперше на білбордах з’явиться й фотозображення кращого паралімпійця Львівщини за підсумками 2015 року в категорії «Найкращий спортсмен з інвалідністю». Заслужено таким спортсменом став учасник та призер Паралімпійських Ігор, багаторазовий чемпіон та призер Кубків світу, чемпіонатів світу та Європи з фехтування на візках бущанин Антон Дацко. Один із таких білбордів буде встановлено і в рідному місті Антона Дацка – місті Буську.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top