На екскурсію до районних пожежників-рятувальників

На екскурсію до районних пожежників-рятувальниківIMG_4216

Вже стало доброю традицією в учнів Красненської ЗОШ №1 здійснювати екскурсії до Буської  районної Державної пожежно-рятувальної частини.

2 квітня, 25 учнів 3-А класу разом із своїм наставником Іриною Постолюк, психологами Христиною Квасницею та Надією Гаврилюк ознайомилися з роботою пожежників ДПРЧ-14 міста Буська. Школярі із захопленням оглядали сучасні пожежні машини, рятувальне обладнання, тренувальний комплекс. З розповіді рятувальників Романа Іваськіва (начальника ДПРЧ-14 м.Буськ) та Ігора Череватенка (начальника караулу) діти намагалися не пропустити жодного слова. IMG_4196Школярі дізналися багато нового про професію рятувальника та її важливість у наш час. Третьокласники зрозуміли, що ця професія потребує не тільки фізичної підготовки, а й різноманітних знань та навичок, вимагає неабиякої IMG_4203організованості та самодисципліни. А коли учням дозволили одягнути спорядження: вогнетривкий спецкостюм, захисну маску і шолом! Захвату не було меж. Екскурсія видалась надзвичайно насиченою та пізнавальною.

Інформаційні матеріали районного відділу освіти

Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top