На екскурсію до районних пожежників-рятувальників

На екскурсію до районних пожежників-рятувальниківIMG_4216

Вже стало доброю традицією в учнів Красненської ЗОШ №1 здійснювати екскурсії до Буської  районної Державної пожежно-рятувальної частини.

2 квітня, 25 учнів 3-А класу разом із своїм наставником Іриною Постолюк, психологами Христиною Квасницею та Надією Гаврилюк ознайомилися з роботою пожежників ДПРЧ-14 міста Буська. Школярі із захопленням оглядали сучасні пожежні машини, рятувальне обладнання, тренувальний комплекс. З розповіді рятувальників Романа Іваськіва (начальника ДПРЧ-14 м.Буськ) та Ігора Череватенка (начальника караулу) діти намагалися не пропустити жодного слова. IMG_4196Школярі дізналися багато нового про професію рятувальника та її важливість у наш час. Третьокласники зрозуміли, що ця професія потребує не тільки фізичної підготовки, а й різноманітних знань та навичок, вимагає неабиякої IMG_4203організованості та самодисципліни. А коли учням дозволили одягнути спорядження: вогнетривкий спецкостюм, захисну маску і шолом! Захвату не було меж. Екскурсія видалась надзвичайно насиченою та пізнавальною.

Інформаційні матеріали районного відділу освіти

Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top