На Форумі видавців презентували «Читанку для діточок» Маркіяна Шашкевича

На Форумі видавців презентували «Читанку для діточок» Маркіяна Шашкевича

У суботу 16 вересня, у блакитній залі Палацу Потоцьких, у межах Форуму видавців відбулась презентація книги «Читанка для діточок» Маркіяна Шашкевича, – прес-служба Львівської ОДА.

Книга вийшла трьох варіантах, перший – читанка у трьох томах, яка складається з «Читанки для діточок» – оригінал, тією мовою, якою була написана Маркіяном Шашкевичем, у другій книзі адаптована версія тієї ж книги, третя книга – «Маркіян Шашкевич, апостол духа. Портрет». Ці три книги є унікальним благодійним виданням, котре буде передаватися виключно у бібліотеки та музеї України.

Другий варіант книги – одинарна «Читанка для діточок» адаптованою українською мовою.

Третій варіант – колекційне видання в «скрині», для людей, які долучилися до цього проекту.

 

Маркіян Шашкевич – один із основоположників громадської лірики в українській літературі. Тема національного відродження органічно єдналася із закликом до боротьби. Ідейна і творча спадщина М. Шашкевича увійшла надбанням у духовний світ українців та є живим джерелом збагачення духовності сучасних поколінь.

Авторами ідеї та керівниками проекту були: Степан Кубів, Олександр Святоцький, Ярема Гоян, Микола та Руслан Стефанчуки. Проілюстрована книга малюнками академіка Василя Касіяна.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top