На  Говерлі вперше в Україні відбувся фестиваль військової пісні

На  Говерлі вперше в Україні відбувся фестиваль військової пісні

У суботу, 11 липня, на горі Говерлі – найвищій вершині українських Карпат, відбувся цьогорічний фестиваль “Пісні, народжені війною”.  Організатор фестивалю – наш земляк, поет і пісняр, засновник і керівник центру духовного і фізичного розвитку “Вічний рух”, Олександр Саримсаков.

Це був унікальний концерт. Фестиваль був присвячений усім полеглим за нашу свободу під гаслом «Ми пам’ятаємо!».

«Дякую усім, хто підтримав мене у цьому задумі. Особлива подяка виконавцям, що погодились піднятись на вершину гори і зазвучати на всю Україну: Світлані Кас’яненко, Юлії Зубровій, Христині Панасюк, Олександру Гордієнко, Олександру Барановському, Петру Підлісному, Сергію Кононенко. Дмитру Коваленко та іншим, а також ветеранам десантникам 80 ДШБ, ветеранам 72-ї бригади «Чорних запорожців», ГО «Повертайся живим», – розповів Олександр Саримсаков .

Детальніше про цю неординарну подію та її учасників почуєте в етері Буського радіо 87,5 FM у програмі “Гість студії” о 19:30.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top