На Львівщині більше почали безсимптомно хворіти на двобічне запалення легень

На Львівщині більше почали безсимптомно хворіти на двобічне запалення легень

Львів’ян закликають до профілактики пневмоній – перевірятися за мінімальних симптомів.

У Львівській області почали фіксувати безсимптомні випадки захворювання на двобічне запалення легень. Про це повідомила головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко.

«З’явилися випадки, яких раніше не було. Наприклад, коли захворів один із членів сім’ї, обстежують його родича. І при відсутності кашлю, задишки виявляють двобічне запалення легень, яке специфічне для коронавірусної хвороби. Виявляється так, що вірус змінюється, а наш організм не готовий це приймати і це спричиняє ось таку патологію», – розповіла Наталія Тімко.

Вона додала, що таких хворих стає все більше і більше, їх виявляють щодня, тож закликала жителів львівщини до профілактики – перевірки за мінімальних симптомів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top