На Львівщині через збільшення хворих на COVID-19 розпочинають прийом лікарні другої хвилі, серед них і Буська ЦРЛ

На Львівщині через збільшення хворих на COVID-19 розпочинають прийом лікарні другої хвилі, серед них і Буська ЦРЛ

Першою прийом розпочне Жидачівська центральна районна лікарня, згодом Буська.

Зазначимо, що через значне зростання на території Львівської області випадків захворюваності на коронавірус, в області будуть відкривати лікарні “другої лінії”.

МОЗ дало згоду на роботу кущової медустанови, яка прийматиме хворих на ковід – це Жидачівська центральна районна лікарня. Відділення практично готове приймати близько 45 таких хворих. Згодом хворих на коронавірус прийматиме і  Буська центральна районна лікарня, у якій буде можливість прийняти 40 хворих”. Це ті лікарні, які провели кисень, облаштували все необхідне, зокрема, і палати, і індивідуальний захист для персоналу. Тепер вони мають можливість підписати угоду з Національною службою здоров’я і отримати фінансування за пакетом «COVID» – повідомляють у прес-службі Львівської ОДА.

Про готовність Буської ЦРЛ  до прийому хворих у коментарі для Буського Радіо розповіла заступниця директора Буської ЦРЛ Анна Міхневич

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top