На Львівщині мобільні бригади протестували на COVID-19 – 3 369 осіб, серед них у Буському районі – 160 осіб

На Львівщині мобільні бригади протестували на COVID-19 – 3 369 осіб, серед них у

 Буському районі – 160 осіб

В області мобільні бригади, у складі сімейного лікаря та медичної сестри, продовжують здійснювати експрес- тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

Тестування у Буському районі проводиться двома мобільними медичними бригадами. Станом на 09.04.2020р. протестовано 160 мешканців (які повернулися з-за кордону). Всі результати негативні.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Експрес- тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top