На Львівщині не рекомендують допускати до навчання невакцинованих від кору дітей

На Львівщині не рекомендують допускати до навчання невакцинованих від кору дітей

Про це, 15 січня, під час брифінгу повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак.

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняли рішення, згідно з яким з 22 січня поточного року обмежать доступ невакцинованих від захворювання на кір дітей в організовані дитячі колективи.

«Відтак, опісля канікул у тих закладах, де є зареєстровані випадки захворюваності на кір, рекомендовано обмежити відвідування дітей, які не були вакцинованими, до шкіл та дитячих садочків», – повідомила Ірина Микичак.

На даний момент, охоплення вакцинацією від кору дітей на Львівщині складає 80%.

Зазначимо, що у Львівській області зареєстрували 84 випадки кору, з яких – 56 у дітей,  у Пустомитівському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Буському та Сколівському районах та у місті Львові, де кількість хворих становить 61 особу.

Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закликає мешканців Львівської області не нехтувати безпекою та здоров’ям та робити вакцинацію від кору. Адже вакцинація – найосновніший метод попередження профілактики і насамперед профілактики ускладнень. Загроза кору є не у самій хворобі, але в ускладненнях, а особливо це стосується дорослих.

«Станом на сьогодні, у Львівській області є 56 тисяч доз вакцини, більшість з яких знаходиться у медичних закладах», – наголосила Ірина Микичак.

Варто зауважити, що кір – це інфекційне захворювання , яке є високонтактним. Перебіг епідемій характеризується тим, що вони є хвилеподібними.

Останнє серйозне зростання зафіксували у 2017 році.

Кір – інфекція керована. На її рівень її захворюваності можна впливати вакцинацією.  Хвороба не має специфічного лікування, оскільки це інфекція дитячого віку. Відтак, до неї застосовують симптоматичне лікування.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top