На Львівщині очікується скорочення 35% працівників районних державних адміністрацій

На Львівщині очікується скорочення 35% працівників районних державних адміністрацій

Львівська обласна державна адміністрація отримала від уряду доручення щодо скорочення видатків ОДА щонайменше на 10%.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Василь Лозинський під час засідання сесії Львівської облради сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Василь Лозинський зазначив, що на Львівщині очікується скорочення 35% працівників районних державних адміністрацій.

«Можливість нашого функціонування та роботи у наступний рік буде залежати від питання завершення процедури децентралізації. Як тільки об’єднані громади будуть на сто відсотків покриті планом, зрозуміло, що повстане питання про доцільність роботи РДА та ОДА», – пояснив перший заступник голови ЛОДА.

Він додав, що Львівська облдержадміністрація звернулась до Кабінету міністрів із проханням синхронізувати скорочення районних адміністрацій з завершенням процедури об’єднання територіальних громад. Це потрібно для того, щоб фахівці із РДА могли піти працювати у громади.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top