На Львівщині продовжують призупиняти навчання у школах через масове захворювання на грип. Вже у 122 школах оголосили карантин

Через масове захворювання на грип у 122 школах на Львівщині оголосили карантин

Від четверга, 8 лютого, на Львівщині 122 школи оголосили про призупинення навчання через масове захворювання на грип та ГРВІ. Про це повідомила директорка департаменту освіти ЛОДА Любомира Мандзій.

«У Золочівському(до 18 лютого) та Буському(до 11 лютого) районах призупинили навчання в усіх школах. У Бродах прийняли рішення закрити усі школи на 10 днів. Є також окремі навчальні заклади по районах, які приймають рішення про зупинку навчання залежно від критичної кількості хворих», – повідомила Любомира Мандзій.

За словами очільниці департаменту освіти, школи по-різному встановили час карантину, здебільшого навчання припиняють на тиждень. Загалом на Львівщині 1242 школи.

У школах Львова тимчасово призупинятимуть навчання, якщо кількість відсутніх дітей становить приблизно 40%. Як розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, до міськради уже звернулось 14 шкіл.

Зазначимо, що така ситуація склалася не лише у нашій області. Від масового захворювання на грип та ГРВІ потерпають школярі: Тернопільщини, Житомирщини, Чернігівщини, Київщини, Вінничини та інших областей України!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top