На Львівщині проводять збори резервістів, які пройшли АТО

На Львівщині проводять збори резервістів, які пройшли АТО

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися збори військовослужбовців оперативного резерву першої черги. Про це повідомили у Прес-служба Національної академії СВ.

 Військовслужбовці, які проходили військову службу та виконували бойові завдання в складі сил Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, почали прибувати до Навчального центру від 3-го грудня. Одразу після прибуття до Навчального центру воїни отримують польову форму одягу.

У 184-му Навчальному центрі військовслужбовці оперативного резерву першої черги проходитимуть збори, тривалість яких не перевищуватиме 20 днів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top