На Львівщині розглядають можливість запровадження «Єдиного вікна» для майданівців

На Львівщині розглядають можливість запровадження «Єдиного вікна» для майданівців

В області розглядають можливість запровадження «Єдиного вікна» для надання допомоги постраждалим учасникам  Революції Гідності. Таку ініціативу озвучили, 23 березня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з постраждалими майданівцями.

«Єдине вікно» функціонуватиме на базі Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, та стане платформою співпраці державних органів, представників медичної, правоохоронної та соціальної сфери для надання комплексної допомоги постраждалим під час Революції Гідності.

«Наші переконання змінили історію України. І дуже важливо зараз не залишатись осторонь проблем тих, хто постраждав під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи людини, та європейське майбутнє України», –  наголосив Олег Синютка.

Додамо, що в межах зустрічі очільника області із постраждалими майданівцями порушили питання про надання статусу, забезпечення державними та обласними  соціальними гарантіями, встановлення інвалідності та медичного забезпечення учасників Революції Гідності.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top