На Львівщині склали рейтинг районів за 2015 рік. Буський район у п’ятірці лідерів

На Львівщині склали рейтинг районів за 2015 рік. Буський район у п’ятірці лідерівbuskkart

У рейтингу міст лідирують Львів та Моршин, а у рейтингу районів – Пустомитівський, Стрийський та Кам’янко-Бузький.

Наш Буський район традиційно лідирує у галузі сільського господарства, також 2015 рік був вдалим на залучення прямих іноземних інвестицій.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За словами в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентини Москаленко, під час рейтингової оцінки враховувалися такі показники як економічна ефективність, обсяги інвестиції та будівництва, а також кількість зданого в експлуатацію житла.

Без назви-2Окрім цього, враховували такий показник як зайнятість населення, їх прибутки та борги зі зарплати. Також серед критеріїв оцінки – обсяги та динаміка ключових податків та частка протермінованих звернень на лінію 112.

“Всі показники рейтингу ми розбили на тематичні групи. Майже всі показники є парними: з одного боку відображають  номінальні обсяги, з іншого – динаміку. Це дає шанс районам, які не мають великої виробничої або іншої ресурсної бази компенсувати маленькі обсяги динамічним зростанням”, – зазначила Валентина Москаленко.

Відтак, Пустомитівський, Стрийський та Кам’янко-Бузький райони були найкращими за цими показниками, а найгірші результати продемонстрували у минулому році Дрогобицький, Старосамбірський та Самбірський райони.

Щодо міст, то тут лідирують Моршин та Львів, на останньому місці Червоноград та Дрогобич.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top