На Львівщині стартував Всеукраїнський форум Громадських рад

На Львівщині стартував Всеукраїнський форум Громадських рад

Сьогодні, 5 жовтня, у Львівському у Будинку вчених стартував Всеукраїнський форум Громадських рад.

Учасників та організаторів Форуму привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Сьогодні відбувається насправді непересічна подія. Тут зібрались люди, які хочуть змінювати нашу країну , люди зі своїми думками та ідеями, люди, які мають власну позицію. Наше суспільство дуже різне і переживає сьогодні складні внутрішні процеси. Громадська рада при Львівській ОДА відображає суспільство таким, яким воно є, і вона є партнером, який, за допомогою непростих рішень допомагає нам змінювати нашу країну на краще. Дуже хочу, щоб наш досвід сьогодні представили на всю Україну, – наголосив Олег Синютка. – Це дуже важливо – щоб громадськість усієї країни мала можливість спілкуватись між собою – Луганщина, яка щодня відчуває розриви ворожих снарядів, і Львівщина, яка за тисячу кілометрів від проведення бойових дій претендує на те, щоб бути пілотною областю і стоїть на порозі Європи. Хочу, щоб ви сьогодні усвідомлювали відповідальність за всю країну, за те, що буде з нами завтра».

Під час форуму представники Громадських рад із різних областей України обміняються досвідом, успішні напрацювання та проекти презентують для усіх учасників Форуму Громадські ради із Львівської, Хмельницької та Черкаської областей.

У межах заходу також відбулось підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство між Громадськими радами при облдержадміністраціях. За словами організаторів, це дасть поштовх наступним каденціям Громадських рад не зупинятись на досягнутому, а продовжувати співпрацю, напрацьовувати нові цікаві проекти та формувати громадянське суспільство.

«Громадські ради є тим ефективним механізмом налагодження співпраці між владою і суспільством. Ми можемо ефективно розвивати нашу країну тільки тоді, коли об’єднаємо наші зусилля, координуватимемо наші дії, забезпечимо підтримку громадських рад на всеукраїнському рівні», – наголосив голова Громадської ради при Львівській облдержадміністрації Андрій Болюбаш.

Один із вагомих заходів Форуму стане відкрите звернення Всеукраїнського форуму Громадських рад України до міжнародних організацій, Міністерства закордонних справ України та Республіки Польща щодо підвищення політичної свідомості громадян України, припинення кримінального переслідування українського історика Григорія Купріяновича на території Республіки Польща та звільнення всіх заручників, захоплення яких спричинене збройною агресією Російської Федерації проти України.

Зазначимо, Форум відбувається за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації та Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

http://loda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top