На Львівщині стартує молодіжний проект від “Світ без кордонів»

На Львівщині стартує молодіжний проект від “Світ без кордонів»

«Світ без кордонів» – освітній проект від організації AIESEC, який проводять уже вдесяте. Цього року табір розпочинається 12 червня.

Школярі міста мають можливість ознайомитися з особливостями інших культур і традицій, а також дізнатися про ідеї глобалізації і рівності завдяки живому  спілкуванню із молоддю з різних куточків світу, а саме з Китаю, Тунісу, Індонезії, Єгипту, Індії, Туреччини та інші.

Відвідуючи заняття з іноземними волонтерами учні отримують неоціненний досвід лідерства та міжнаціональної комунікації, підвищують рівень володіння англійською мовою. Роботу з учасниками проводять по спеціально розробленій програмі, у інтерактивній, дискусійній та ігровій формах.

Зазначимо, захід відбувається в межах конкурсу молодіжних проектів Обласної програми “Молодь Львівщини” на 2016-2020 роки.

Зареєструватися на проект можна за посиланням. Деталі щодо участі за номером (066)1002801(Вікторія)

Організатори – громадська організація Aiesec за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top