На Львівщині стартує монетизація пільг

На Львівщині стартує монетизація пільг

За ініціативи голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду з представниками транспортних підприємств. Про це повідомили в ЛОО ВГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників”.

Після розмови і консультації Олег Синютка підписав розпорядження про проведення монетизації транспортних послуг у Львівській області – відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 197 “Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах”.

Нагадаємо, що на початку квітня, детальніше про цю тему  в інтерв’ю «Фактам» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“Монетизація пільг забезпечує більш рівний доступ пільговиків до їх соціальних прав. Це питання реальної доступності транспортної пільги для всіх категорій”, – наголосив Павло Розенко. Віце-прем’єр-міністр зауважив, що рішення щодо проведення монетизації транспортних пільг будуть приймати місцеві органи влади. «У минулому році були внесені зміни до Бюджетного кодексу, де місцевій владі надане право вирішувати, в якому саме вигляді будуть надаватися транспортні пільги – в готівковій чи безготівковій формі. Всі питання фінансового забезпечення та виду транспортних пільг вирішуватимуть територіальні громади», – підкреслив він. За словами Павла Розенка, місцева влада може ухвалити рішення не проводити монетизацію пільг і залишити фінансування пільг в колишньому вигляді – в безготівковому. «Проведення монетизації транспортних пільг – це можливість, але не обов’язок місцевої влади», – уточнив Павло Розенко. Віце-прем’єр-міністр зазначив, що в разі ухвалення органами місцевої влади рішення про монетизацію пільг на проїзд відповідні кошти будуть видаватися пільговикам «на руки».

«Щодо кількості «пільгових поїздок» – всі ці рішення буде приймати місцева влада. Уряд лише окреслив схему мінімальних гарантій – не менше 30 поїздок на місяць. А місцева влада може встановити розмір компенсації і 60, і 100 поїздок на місяць. Це чітко прописано в порядку: органи місцевої влади можуть самостійно приймати рішення про збільшення як кількості поїздок, так і розміру суми компенсації для певних категорій. Більше того – вони мають право розширити перелік пільгових категорій. Але менше тієї кількості поїздок, яку затвердив Уряд, вони встановити не можуть, підкреслив Павло Розенко.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top