На Львівщині субсидій на газ і тепло за квітень не буде, пільгові норми наразі діють

На Львівщині субсидій на газ і тепло за квітень не буде, пільгові норми наразі діють

Споживачам Львівщини не нараховуватимуть субсидії на газ і опалення за квітень у зв’язку із припиненням опалювального сезону. А переплату за опалення доведеться повернути державі

Сім’я з субсидією, яка економила на опаленні і використовувала менше тепла, залишки на своїх рахунках втратить. Як пояснили на гарячій лінії Кабміну, переплату за центральне опалення спишуть повністю, а тим, хто опалює будинки і квартири газом, на рахунку залишать суму, еквівалентну 100 кубам блакитного палива.

Зараз триває перерахунок субсидій на неопалювальний період. Нагадаємо, що у Львівській області припинений опалювальний період з 28 березня, відповідно з того часу проводиться перерахунок субсидій на неопалювальний період.  Для приватних будинків вартість газу за квітень нараховується за повною вартістю.

Нагадаємо, що на Львівщині субсидії отримують більше ніж половина сімей – 446 737 із 800 тис.

Ще торік чиновники обіцяли, що переплату списувати не будуть – її перенесуть на наступні місяці для того, щоб у українців був стимул заощаджувати. “Якщо люди не використовували всю норму ресурсів на сім’ю, зекономлені кошти субсидії залишаються на рахунках сім’ї та можуть бути використані у наступні місяці, в тому числі і для погашення обов’язкової частки платежу”, – заявляв у липні 2016-го міністр соцполітики Андрій Рева.

Переплату за воду, газ та електроенергію (якщо їх не використовують для опалення) дійсно перенесуть на наступний місяць, а ось переплату за опалення – просто спишуть. “Якщо ви опалюєте будинок або квартиру газом, на рахунку залишать суму еквівалентну 100 кубометрів газу. Якщо у вас переплата по центральному опаленню – всі гроші спишуть з рахунку і повернуть до бюджету”, – роз’яснили на гарячій лінії Кабміну.

За словами віце-прем’єра Павла Розенка, на такий крок держава пішла через складну економічну ситуацію. При цьому чиновник погоджується: така система позбавляє українців мотивації економити.

Якщо в опалювальному сезоні субсидія була призначена з запізненням, і переплата – це власні гроші, які заплатили до знижки, “зекономлені кошти”, як заявили в Мінсоцполітики, не чіпатимуть.

Використано матеріали zik.ua та ukrainians.today

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top