На Львівщині триває етнофестиваль гостинності

На Львівщині триває етнофестиваль гостинності

З творчим візитом Яворівщина відвідала Пустомитівщину, Стрийський район представив своє мистецтво у Буському районі, Турківщина гостинно приймала мистецькі колективи Дрогобиччини, а митців Сколівщини вітали бурхливими оплесками на виступі у Жидачівському районі. Також не залишили байдужими гості із Старосамбірщини, яких гостинно зустрічали жителі Мостиського району.

Мистецькі колективи підготували для глядачів свої найкращі композиції. Зі сцен лунали патріотичні пісні, лірика, класика, інструментальна музика, гуморески, також виконувались танцювальні номери.

Гості свята переглянули цікаві колоритні виставки народних умільців: української вишивки, порцелянових тарілок, а також книг місцевих авторів.

«Фестиваль покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції, активізувати культурно-мистецьке жаття краю. Такі фестивалі дають тверде переконання, що культура Львівщини є важливою платформою розвитку мистецтва в Україні», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

 

 

http://loda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top