На Львівщині відбудеться Х Екуменічний тиждень

На Львівщині відбудеться Х Екуменічний тиждень

Десятий рік поспіль Інститут екуменічних студій Українського католицького університету організовує Екуменічний соціальний тиждень.

Ця традиційна з 2008 року подія відбудеться 4-7 жовтня за підтримки Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради та Національного університету «Львівська політехніка».

Тема X Екуменічного соціального тижня: «Гідність – Служіння – Солідарність: на шляху оновлення країни».

За словами організаторів Форуму, тема «Гідність. Служіння. Солідарність. На шляху оновлення країни» зараз є особливо гострою, адже добрі приклади солідарності громадян у кризовий час показують нам, що принцип служіння та взаємодопомоги працюватиме, якщо спільно знаходити компроміси та вирішувати конфлікти. На їхню думку, людська гідність та загалом гідність країни, служіння одне одному і солідарність як одностайність інтересів та взаємна відповідальність в теперішній час має бути на першому місці.

Цьогорічний Екуменічний соціальний тиждень в особливий спосіб матиме екуменічний вимір. Це стосується трьох важливих річниць. По-перше, цього року відзначаємо 500-ліття Реформації; по-друге, триває підготовка до 2000-річчя Воскресіння Христового і, по-третє, визначені нові перспективи на шляху єдності Церков, який окреслив Координаційний Комітет Спільної Міжнародної Комісії для Богословського діалогу між Католицькою Церквою та Православною Церквою, наради якого відбулися у Греції 5-9 вересня 2017 року.

Серед запланованих заходів: відкрита дискусія, круглі столи, семінари, презентація перекладу книги, нагородження переможців конкурсу «Репортери надії в Україні», виставка ярмарок соціальних організацій та інші заходи за участю відомих закордонних та українських експертів, благодійних фондів, влади, громадських організацій.

Партнери та співорганізатори Форуму: Український католицький університет, Львівська міська рада, Львівська обласна рада та Львiвська обласна державна адміністрація, Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра соціології і соціальної роботи НУ “Львівська політехніка”, Українська академія лідерства, Благодійний фонд «Справа Скарбека», Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція», релігійний інтернет-ресурс «Духовна велич Львова».

Програма заходiв та реєстрація на сайті http://esweek.org.ua/ua/

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.

Довідка.

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері. 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top