На Львівщині відбувся благодійний концерт нашого земляка Ігоря Богдана

На Львівщині відбувся благодійний концерт нашого земляка Ігоря Богдана

У храмі св. Андрія Первозванного УГКЦ відбувся благодійний концерт у виконанні Заслуженого артиста України Ігоря Богдана.

Парафіяни храму спільно із Заслуженим артистом співали різдвяних пісень, серед яких «На небі зірка», «Небо і земля», «Нова радість стала», «Коляда, коляда».

Зазначимо, що цих Різдвяних свят на Щедрий вечір Ігор Богдан колядував у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла.

Наш земляк Ігор Богдан – відомий співак, кавалер ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, уродженець с. Гутисько-Тур’янське.

Вкінці 70-х років був учасником ансамблю «ВАТРА» під керівництвом Ігоря Білозіра. Через деякий час співак разом зі скрипалем Олегом Кульчицьким створив новий гурт, а ще пізніше – створив свій колектив «Галичани», у якому були зібрані найкращі музиканти Львова і не тільки. З «Галичанами» (яка згодом стала групою «Гетьмани») Ігор Богдан поїхав на гастролі до Канади, де одружився і вирішив залишитися. Разом із сім’єю Ігор Богдан мешкає у Канаді з 1992 р. Його дружина Катерина є президентом Спілки української молоді у Калґарі, де вони проживають.

Найвідомішими у виконанні Ігоря Богдана є традиційні українські колядки: «В глибокій долині», «На небі зірка», «Небо і земля», «Нова радість стала», «Коляда, коляда». На особливу увагу заслуговує колядка-реквієм «Сумний Святий вечір в сорок шостім році», яку пан Ігор виконує в пам’ять полеглих за волю України.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top