На Львівщині відзначили 202-гу річницю народження Тараса Шевченка

 Сьогодні, 9 березня, у Львові урочистими заходами відзначили 202-гу річницю від дня народження Великого Кобзаря.

IMG_5691_1457519718145752194256e0051640310

Громадськість та представники влади вшанували пам’ять великого українця.

Керівництво області та міста поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка. Державна заслужена академічна капела України «Трембіта» виконала твори великого Кобзаря.

“Тарас Шевченко – велична постать України, людина, котра допомогла нам створити державу, яку ми маємо сьогодні, хоч їх і відділяє його він нашого часу два століття, – зазначив очільник області. – І справа не лише в його поетичному слові чи художньому таланті, справа у тому, що це українець всією душею. Сьогодні він живе у кожній українській родині, і завжди повинен бути у серці кожного з нас”, – наголосив  голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Після урочистостей керівництво області вітало лауреатів національної премії імені Тараса Шевченка. “Є люди, якими гордиться Львівщина, є люди, якими гордиться Україна, а є люди, які стали корінням України, її душею і серцем. Бажаю всім нам, щоб в нашому народі, в нашій історії було більше пророків, таких як Шевченко, яких би пам’ятали і шанували і через 100, і через 200 років”, – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top