На Львівщині викрили майже 60 підпільних гральних закладів

На Львівщині викрили майже 60 підпільних гральних закладів 

59 підпільних гральних закладів функціонували у Львові, Дрогобичі, Стрию, Жидачеві, Мостиськах, Трускавці, Червонограді, Бориславі, Миколаєві, Кам’янці-Бузькій, Золочеві, Ходорові та Моршині. Також встановлено, що щомісячний прибуток з одного підприємства мережі становив від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень.

У цих закладах відвідувачі мали доступ до азартних ігор. На комп’ютерній техніці було встановлено спеціальне програмне забезпечення. Окрім того, встановлено організаторів мережі букмекерських контор. Ними виявилися мешканці Львівської області 32-х та 39-ти років.

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області та слідчі обласної поліції провели 61 санкціонований обшук за місцем перебування гральних закладів та в помешканнях організаторів. Поліцейські вилучили 570 системних блоків комп’ютерів з інстальованим спеціальним програмним забезпеченням, об’єднаних у єдину мережу букмекерських контор. Окрім обладнання, вилучили 900 тисяч гривень, чорнові записи та щоденні звіти адміністрації контор та 1,3 мільйона гривень, одержаних від гравців. Загальна сума вилученого обладнання становить 5 мільйонів гривень. Уже тиждень на території країни тривають заходи з припинення діяльності підпільних гральних закладів. Упродовж цього періоду працівники структурних підрозділів Департаменту захисту економіки припинили діяльність 101 грального закладу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top