На Львівщині викрили майже 60 підпільних гральних закладів

На Львівщині викрили майже 60 підпільних гральних закладів 

59 підпільних гральних закладів функціонували у Львові, Дрогобичі, Стрию, Жидачеві, Мостиськах, Трускавці, Червонограді, Бориславі, Миколаєві, Кам’янці-Бузькій, Золочеві, Ходорові та Моршині. Також встановлено, що щомісячний прибуток з одного підприємства мережі становив від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень.

У цих закладах відвідувачі мали доступ до азартних ігор. На комп’ютерній техніці було встановлено спеціальне програмне забезпечення. Окрім того, встановлено організаторів мережі букмекерських контор. Ними виявилися мешканці Львівської області 32-х та 39-ти років.

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області та слідчі обласної поліції провели 61 санкціонований обшук за місцем перебування гральних закладів та в помешканнях організаторів. Поліцейські вилучили 570 системних блоків комп’ютерів з інстальованим спеціальним програмним забезпеченням, об’єднаних у єдину мережу букмекерських контор. Окрім обладнання, вилучили 900 тисяч гривень, чорнові записи та щоденні звіти адміністрації контор та 1,3 мільйона гривень, одержаних від гравців. Загальна сума вилученого обладнання становить 5 мільйонів гривень. Уже тиждень на території країни тривають заходи з припинення діяльності підпільних гральних закладів. Упродовж цього періоду працівники структурних підрозділів Департаменту захисту економіки припинили діяльність 101 грального закладу.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top