На Львівщині вирішують проблему нелегальних заправок

На Львівщині вирішують проблему нелегальних заправок

Про вирішення проблеми масової появи нелегальних заправок на Львівщині, 27 серпня, доповів начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро.

Відтак, він повідомив про опрацьовані АЗС у містах обласного значення. Загалом, перевірили більше 40-ка автозаправних станцій у Шевченківському, Залізничному, Сихівському, Личаківському, Франківському районах міста Львова, а також у містах: Самборі, Дрогобичі, Стрию, Новому Роздолі та Трускавці.

За результатами цих перевірок виявили 22 випадки незаконної реалізації пального.

Окрім того, склали 20 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень за статтею 164 та відкрили 2 кримінальних проваження за статтею 204 ч.1 ККУ та статтею 191 ч.3 ККУ.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top