На Львівщині визначили 9 лікарень, які прийматимуть хворих з коронавірусом

На Львівщині визначили 9 лікарень, які прийматимуть хворих з коронавірусом

“Про це розповів очільник департаменту охорони здоров”я Львівщини”

У Львівській ОДА скликали брифінг щодо обмежувальних заходів, які вводять на Львівщині через загрозу коронавірусу. Під час брифінгу очільник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько зазначив, що на Львівщині визначили 9 лікарень, які будуть приймати хворих із корона вірусом.

“На Львівщині є 9 госпітальних баз, які будуть потенційно приймати хворих. Це насамперед інфекційна лікарня, яка готова прийняти до 400 пацієнтів, 10 з яких на штучну вентиляцію легень. Тоді 8-ма лікарня, госпіталь у Винниках, і по районах – Стебницька міська лікарня біля Дрогобича, Стрийська міська лікарня, Сокальська, Кам’янко–Бузька, Яворівська районні лікарні, і скоріш за все Самбірська або розглядається варіант Рудківської лікарні. Туди поступатимуть виключно у разі великої кількості хворих, при переповненості стаціонару в інфекційній лікарні”, – прокоментував Андрій Васько.

Також, за його словами, на Львівщині є резерв на 80 апаратів для штучної вентиляції легень, але є потреба у закупівлі ще 50-ти таких апаратів. За умови поступлення великої кількості хворих, що потребуватимуть такого виду лікування, апарати перерозподілятимуть по медзакладах.

В. о. директора департаменту запевнив, що всі лікарні працюватимуть у звичному режимі, водночас по госпітальних базах проведуть окремі навчання, також там мають припинити планову госпіталізацію.

«По визначених госпітальних базах будуть окремі навчання після відкриття таких баз, почнемо від інфекційної і далі по списку. По визначених базах буде припинена планова госпіталізація і вони готуватимуться до потенційного прийому хворих на коронавірус. Режим доступу до інших лікарень залишається звичайним», – розповів Андрій Васько.

Він також уточнив, що щодня в області є по два-три повідомлення про підозру на вірус, усі випадки діагностуються. Жоден випадок не підтверджений.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top