На Львівщині втричі зросла кількість сонячних електростанцій у приватних домогосподарствах. Одна з таких успішно працює у Буську

На Львівщині втричі зросла кількість сонячних електростанцій у приватних

Сонячна енлектростанція у Буську

домогосподарствах. Одна з таких успішно працює у Буську

У 2017 році  на Львівщині встановили 105 сонячних установок у приватних домогосподарствах, загальною потужністю 1,4 МВт. Про це повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник, така кількість є втричі більшою аніж у 2016 році.

«5 грудня 2017 року внесено зміни до Програми енергозбереження  для населення Львівщини на 2017-2020 роки, а саме передбачено відшкодування 10% тіла кредиту, але не більше 25 тисяч гривень, на встановлення сонячних установок приватних домогосподарств. Ми розраховуємо, що у 2018 році, в межах Програми  встановлять 80 таких установок, на що передбачено 2 мільйони гривень», – зазначив Михайло Мельник.

Відтак за допомогою Програми мешканці області зможуть встановити у своєму господарстві сонячну станцію, виробляти та використовувати безкоштовну електроенергію, а залишок продавати по «зеленому» тарифу.

Зазначимо, що в області 173 приватні домогосподарства вже мають сонячні установки, загальна потужність 2,4 МВт.

Нещодавно в одному з приватних господарств міста Буська змонтували таку сонячну електростанцію потужністю у 30 кВт. Менш потужніша установка вже не один рік справно працює і в приватному будинку у смт Красне. Приємно зазначити те, що надбужанці охоче доєднуються і активно використовують  альтернативні джерела енергії.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top