На Львівщині заготовляють деревину для шкіл, лікарень і дитсадків

На Львівщині заготовляють деревину для шкіл, лікарень і дитсадків

Лісогосподарські підприємства на Львівщині заготовляють деревину для потреб соціальної сфери

Про це повідомили в понеділок, 5 серпня, в пресслужбі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Лісгоспи виконують усі першочергові лісогосподарські заходи».

«Відтак, підприємствами заготовлено 416,4 тисячі кубів деревини від усіх видів рубок. 69 % (297,3 тисячі кубів) від обсягу заготівлі поставлено вітчизняним деревообробним підприємствам. На власних цехах переробки перероблено 93,1 тисячі кубів (22 %) деревини та випущено готової продукції на суму 134,6 млн гривень гривень. Для потреб соціальної сфери (школи, лікарні, дитячі садочки тощо) поставлено 29,1 тисячі кубів необробленої деревини, що на 14,2 тисячі кубів більше відповідного періоду минулого року», – поінформували облдержадміністрації.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top