На Львівщині затвердили місця облаштування спортивних майданчиків. До такого переліку внесені три об’єкти у Буському районі

На Львівщині затвердили місця облаштування спортивних майданчиків. До такого переліку внесені три об’єкти у Буському районі

У Львівській області цьогоріч встановлять 29 спортивних майданчиків зі штучним покриття, 61 – із тренажерним обладнанням, на 9 проведуть заміну покриття. Відповідні місця облаштування спортивних майданчиків затвердила комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту, 21 лютого.

На своїй сторінці у соцмережах депутат ЛОР від нашого округу Петро Жукровський опублікував перелік розташування таких спортмайданчиків. У нашому Буському районі це:

  • с.Новий Милятин, вул.Центральна, 7а;
  • с.Балучин;
  • с.Тур’є, Тур’янська ЗОШ І-ІІІст.

Встановлення місць спортивного дозвілля здійснюватиметься завдяки обласній програмі «Спортивний майданчик», на яку виділено з обласного бюджету 19,8 млн грн. За ці кошти планують встановити спортивні майданчики у кожному районі області, кількох ОТГ та містах обласного значення. Також члени комісії розглянули та погодили пропозицію звернутися до бюджетної комісії щодо можливості дофінансування зазначеної програми на суму близько 1,5 млн грн, аби здійснити заміну штучного покриття ще на шести спортмайданчиках, термін експлуатації яких уже минув.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top