На Львівщині зростуть тарифи на доставку газу: коли і на скільки

На Львівщині зростуть тарифи на доставку газу: коли і на скільки

Із 1 липня по всій країні зростуть тарифи за розподіл газу для населення. У найбільшого оператора Львівської області – компанії «Львівгаз» – доставка газу подорожчає до 1,18 грн/м з ПДВ.

Про це пише «ГазПравда».

Зокрема, на початку року вартість доставки з липня планували збільшити одразу на 20%. Однак 24 червня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, внесла зміни до свого торішнього рішення, яким встановила нові тарифи на розподіл газу. Через суттєве зниження ціни на цей вид палива, регулятор переглянув розмір підвищення тарифів для низки постачальників. Так, тариф «Львівгазу» з 1 липня становитиме (1,18 грн/м з ПДВ, замість передбаченого раніше 1,33 грн/м .

Планово збільшиться вартість доставки ще у двох львіських операторів – «Новороздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка» до 1,82 грн/м та ТОВ «Спектргаз» до 3,27 грн/м з ПДВ.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top