На львівському ТБ художні колективи та представники райдержадміністрації презентували Буський район

На львівському ТБ художні колективи та представники райдержадміністрації презентували Буський район

29-30 березня в прямому ефірі на ТРК Львів відбулася мистецько-просвітницька промоція Буського району за участю творчих колективів. Зокрема, у телепередачі «СМС» брали участь Зразкові колективи «Арніка» (кер.Андрій Діяк) та «Нові зірки» (кер.Мар’яна Зеленська), Народні колективи «Надбужанки» (кер.Ірина Лаврін) та «Зерецвіт» (кер.Уляна Петришин). Про чудовий і славний мистецький край глядачам програми розповіли начальник відділу культури і туризму РДА Людмила Ціхоцька та керівники мистецьких колективів.
Не менш креативним був прямий ефір у програмі «Ранок у Львові». Презентацію лелечого краю здійснювали головний спеціаліст відділу культури та туризму РДА Ігор Стефанюк і директор Буського РНД, зазновник приватного музею родини Грушицьких Ганна Грушицька, керівник Народного вокального гурту «Куди йдеш» отець Ярослав Лозовий, начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.

Поміж інтерв’ю глядачі мали нагоду побачити фрагменти відео, знятого у Буському районі. А завершився прямий ефір витонченим співом ансамблю «Куди йдеш».
А вже у вечірню пору в програмі «Вечір у Львові» презентував Буський район на телебаченні голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top