На малій батьківщині Героя Небесної Сотні Ольги Бурої для школярів місцевої школи провели урок-реквієм «Герої не вмирають»

На малій батьківщині Героя Небесної Сотні Ольги Бурої для школярів місцевої школи провели урок-реквієм «Герої не вмирають»

Урок – реквієм « Герої не вмирають» до Дня Героїв Небесної Сотні підготувала і провела 20 лютого 2018 року вчитель початкових класів, Ріпнівської ЗОШ І ступеня Нос Галина Михайлівна. Вона ознайомила учнів з книгою «Львівські лицарі Небесної Сотні», в якій висвітлене життя і діяльність патріотів Львівщини, розповіла про Героя України Ольгу Буру, про Героїв, які поклали життя за свободу, гідність та краще майбутнє свого народу.

Про життя Ольги Бурої згадувала її рідна старша сестра Марія Антонів. Вона розповіла дітям про нагороди Олі, продемонструвала їх.
Учні переглянули відеофільм «Небесна Сотня» та відео кліп в пам’ять про жінок Небесної Сотні, слухали пісню у виконанні Ярослави Декалюк на слова і музику Івана Кушніра.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
… Живі жовті хризантеми лягли до пам’ятника Ольги Бурої.
Слава Україні! Слава Героям Небесної Сотні!

                                                                                                                   Галина Нос,
                                                                                                                   завідувач Ріпнівської ЗОШ І ступеня.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top