На майдані Незалежності у місті Буську відбулося врочисте вручення посвідченнь та нагрудних знаків «Почесний громадянин Буського району»

На майдані Незалежності у місті Буську відбулося врочисте вручення посвідченнь та нагрудних знаків «Почесний громадянин Буського району»

21 серпня заступник голови районної ради Роман Фурда, під час урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності, які відбулися на майдані Незалежності Буська, вручив посвідчення та нагрудні знаки «Почесний громадянин Буського району»:
– Жолновичу Володимиру Петровичу, жителю смт Олесько, активному громадському діячу, організатору Пластового руху в Буському районі, депутату Львівської обласної ради I-го демократичного скликання, засновнику Буської гімназії ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка;
– Кицу Володимиру Любомировичу, жителю м. Буськ, першому майстру спорту з легкої атлетики Буської ДЮСШ, члену збірної команди України з легкої атлетики, багаторазовому переможцю чемпіонатів України з легкої атлетики на дистанціях 800 м, 1500 м, 3000 м та 5000 м, срібному призеру чемпіонату СНД та країн Балтії на дистанції 800 та 1500 м, неодноразовому учаснику чемпіонатів Європи з легкої атлетики.
Нагороду для Володимира Жолновича, який не зміг прибути на вручення, було передано Романом Фурдою його доньці Наталії, а Володимир Киц отримав нагрудний знак і посвідчення особисто.

Зазначимо, що рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Буського району» Володимиру Жолновичу та Володимиру Кицу прийняла Буська районна рада нещодавно під час 41 чергової сесії.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top