На обласний Конкурс мікропроектів 2017 зареєстрували 1303 заявки, Буський район подав 27 заявок

У Львівській обласній раді зареєстровано 1303 заявки на участь в цьогорічному обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку

Найбільшу кількість заявок подали Сокальський, Жовківський та Яворівський райони, місто Дрогобич, найменше – Буський , Дрогобицький, Радехівський та Перемишлянський райони та місто Моршин.

За пріоритетами конкурсанти найбільше заявок подали на освітню галузь – 490, інші пріоритети – 206, вуличне освітлення – 186, Народні доми – 178, ДНЗ – 138 та заклади охорони здоров’я – 105.

«Цьогорічні проекти є значно якіснішими, – вважає начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ обласної ради Іван Собко. – Загальний зведений бюджет усіх 1303 заявок становить понад 320 млн грн. Ця довіра пов’язана з чіткими та прозорими умовами Конкурсу. Так, за 2016 рік за допомогою обласного бюджету на Львівщині реалізовано з 691 мікропроекту – 688, це показник 99,6%. Це наша спільна справа, в яку обласна рада вкладає багато зусиль – ось і перші результати!

Щодо своєрідного рекорду 490 заявок у галузі освіти – це закономірно, бо освітяни цікавляться, відвідують навчання, і, головне, ефективно реалізовують ці проекти. Іншим, наприклад, медикам, пропоную на наступний рік брати з них приклад”.

“Мікропроекти – це ідеальний інструмент місцевого розвитку. Минулого року без перебільшення, ми зробили багато. Більше ніж за попередні п’ять років дії Програми. Сподіваємось цього року спільно з громадами області зреалізувати ще більше місцевих ініціатив. В обласному бюджеті на 2017 рік передбачено 60 млн грн на співфінансування Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. Якщо виявиться, що цього буде замало, будемо додавати кошти. Всі прогресивні заявки мають бути підтримані та профінансовані,” – наголосила перший заступник голови обласної ради, співголова Конкурсної ради Парасковія Дворянин.

Буський район подав на конкурс 27 заявок, з них капітальний ремонт шкіл -10 проектів, ремонт дитячих дошкільних закладів -2 проекти, ремонт ФАПів – 3, реконтсрукція вуличного освітлення -5 проектів, ремонт народних домів -3 проекти, ремонт адмінприміщень сільських рад -3, 1 проект -капітальний ремонт інфекційного відділення Буської ЦРЛ у с. Ріпнів .

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top