На ремонт доріг Львівщини наступного року спрямують 315 мільйонів

На ремонт доріг Львівщини наступного року спрямують 315 мільйонів

5 грудня під час сесійного засідання Львівської обласної ради погодили Програму розвитку мережі та утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки.

Обсяг її фінансування з обласного бюджету у 2018 році складатиме 315 млн грн.

За ці кошти будуть ремонтуватися дороги загального користування, а також окремі об’єкти доріг комунальної власності в сільських, селищних та міських населених пунктах. Окрім цього, передбачене проведення робіт з освітлення пішохідних переходів та аварійно небезпечних ділянок на дорогах загального користування, влаштування світлофорних об’єктів, влаштування відеонагляду на автомобільних дорогах, облаштування місць здійснення габаритно-вагового контролю та виконання інших заходів, спрямованих на зменшення ДТП.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top