На річках Львівщини очікується підйом рівнів води

На річках Львівщини очікується підйом рівнів води

Внаслідок сніготанення та опадів 7 – 9 березня на річках Львівської області очікується початок розвитку весняної повені з поступовим підйомом рівнів води над рівнями : на річках басейнів Сяну, Дністра на 0,3 – 1,3 м; річках басейну Західного Бугу на 0,3 – 0,8 м. Про це повідомив Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

На річках відбуватиметься руйнування льодових явищ, льодохід, місцями можливе формування заторів льоду, в Турківському і Дрогобицькому районах з різким коливанням рівнів води.

10 – 12 березня очікується активізація розвитку весняної повені, інтенсивність підйому рівнів води та можливі негативні наслідки будуть передбачатись штормовими попередженнями в короткостроковому порядку.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top