На сцені Буського РНД відбувся показ вистави-містерії «Ісус – син Бога живого», яку підготували аматори сцени зі с.Задвір’я

На сцені Буського РНД відбувся показ вистави-містерії «Ісус – син Бога живого», яку підготували аматори сцени зі с.Задвір’я

У глядацькому залі Буського районного Народного дому в неділю, 7 квітня, відбувся показ вистави-містерії у двох діях за евангеліями від Матвія, Марка, Луки та Івана «Ісус – син Бога живого», яку вже вдруге презентували в Буську після минулорічного успішного дебюту аматори сцени зі с.Задвір’я.

Глядачі захоплено спостерігали за грою акторів, та  вдало облаштованими декораціями. За таку чуттєву акторську гру глядацький зал вибухнув щирими оплесками вже після завершення дійства.
Слова подяки звучали в цей день від першого заступника глоови РДА Олега Ільківа та заступника голови РДА Тетяни Сай.
Посадовці передали вітання та подяку акторам від голови РДА Петра Мороза і голови райради Богдана Глови, вручили квіти в знак щирої вдячності за професійну гру, за свято, яке ті подарували усім бущанам.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top