На сцені Задвір’янського народного дому відбувся показ вистави «Ісус – син Бога живого», яку підготували місцеві аматори сцени

На сцені Задвір’янського народного дому відбувся показ вистави «Ісус – син Бога живого», яку підготували місцеві аматори сцени

Величне святкове дійство за участю аматорського театрального колективу в Задвір’ї 1 квітня стало потужним духовним поштовхом для громади села і її гостей. «Ісус – син Бога живого», – така промовиста назва вистави, яку створили місцеві митці.

Про це повідомляють у відділі культури та туризму РДА.
У переповненому залі впродовж майже 3-ох годин (стільки тривала акція) – інтригуюча тиша. Глядачі, заворожені подіями на сцені, не наважуються навіть оплесками потривожити духовні інсталяції на сцені.
Малі діти, молодь, люди старшого покоління – всі з трепетом, інколи зі сльозами на очах переживають страсті Христові разом зі своїми односельчанами, які на цей час стали акторами. Вражає гра виконавців, вражають костюми і декорації. Досконала гра – результат багатьох днів репетицій.
Вдалим деригентом цієї справи, її модератором стала Ольга Береза. А костюми – креативна і благодійна праця Лілії Тухай. Декорації – справа рук не одного задвірчанина.
Роль Ісуса на сцені винятково вдало, переконливо, багатогранно зіграв Степан Збір, креативна і непересічно талановита людина. Ні, не зіграв, а пережив кожен момент відображеного життя Месії. Глядачі, стоячи, дякували акторам. До речі, у Вербну неділю, в Задвір’янському народному домі відбулися дві вистави, і обидві – при повному аншлазі!
Учасникам театралізованого дійства щиро дякували представники влади Бущини. Зокрема, Тетяна Сай, заступник голови Буської РДА, сказала: «Гра акторів вражає! Здавалось, на сцені не аматори, а професійні виконавці. Вражена згуртованістю задвір’янської громади, бажанням творити духовне мистецтво, яке заставляє нас задуматися над життям, змінюватися у кращу сторону. Такі колективи необхідно підтримувати і ми це будемо робити. Цю виставу слід обов’язково показати і в Буську, і в інших населених пунктах району та області».
Керівник відділу культури і туризму РДА Людмила Ціхоцька побажала творчому колективу якнайшвидше отримати звання «Народний», бо вони це заслужили.
Зі сцени звучали слова подяки від декана УГКЦ – отця Володимира Залуцького, який вказав на актуальність вистави в переддень Великодніх свят.
Задвір’янський отець Петро Гунчак впевнений, що такі акції об’єднують громаду, додають їй снаги і духовності.
Дякували акторам: мати учасника АТО Ганна Струтинська, депутат обласної ради Петро Жукровський.
Хай щастить Вам, талановиті задвірчани.

 

 

 

Інформаційні матеріали

Відділ культури та туризму РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top