На території Буського району хворий на коронавірус чоловік міг заразити людей, з якими контактував

На території Буського району хворий на коронавірус чоловік міг заразити людей, з якими контактував

За офіційною інформацією керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території Буського району, першого заступника голови Буської РДА Богдана Гринишина вчора, 8 квітня, на території Буського району зафіксовано хворого на коронавірус чоловіка, який мав контакт з певною групою людей у місті Буську.

Чоловік, житель села Великосілки сусіднього Кам’янка-Бузького району, проходив певне лікування у Медичному центрі святої Параскеви міста Львова. Вчора, 8 квітня, після проходження певних процедур у цій клініці, він повернувся додому. Цього ж дня, через деякий час, чоловіку стало недобре і він власним автомобілем приїхав та звернувся у Буську ЦРЛ. У зазначеному медзакладі громадянин пройшов процедури УЗД та рентгену, а згодом ще й здав аналізи у приватній клініці неподалік Буської ЦРЛ.

  1. Інформацію про “позитивний результат” тесту на коронавірус, який здійснили напередодні у Медичному центрі святої Параскеви щодо цього громадянина, отримали у ніч з 8 на 9 квітня. Як зазначає Богдан Гринишин, одразу після отримання такої інформації негайно включились у роботу відповідні районні служби:
  • одразу було припинено роботу приватної клініки(діагностичного центру), у якій брали аналізи у хворого(у місті Буську);
  • даний заклад(діагностичний центр)перебуває на повній дезинфекції;
  • працівник, який здійснював відбір аналізів на самоізоляції;
  • проведено термінову дезинфекцію у Буській ЦРЛ;
  • керівництво лікарні(Буської ЦРЛ) виявляє та перевіряє усіх медичних працівників, які контактували з хворим;
  • лікарі УЗД, рентгенкабінету та інші контактні особи Буської ЦРЛ на самоізоляції.

Детальніше про цю подію слухайте коментар керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території Буського району, першого заступника голови Буської РДА Богдана Гринишина у Новинах на Буському Радіо87.5FM

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top