На території Буського району відбулося командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту

На території Буського району відбулося командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 січня 2018 року № 66/0/5-18 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2018 рік» у середу, 28 березня, на території Буського району відбулося командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Буської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області. Зазначимо, що головою цивільного захисту Буського району є голова районної державної адміністрації Петро Мороз.
Навчання відбулося за участю голови районної ради Богдана Глови, представників департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації: керівника навчань – начальника управління оперативно-чергової служби, оповіщення і зв’язку Миколи Сеня, його заступника – начальника відділу організації заходів цивільного захисту та підготовки населення Володимира Кравцова, інших представників департаменту.
Учасники навчань: керівний склад ЦЗ, комісія з питань ТЕБ і НС, районна комісія з питань евакуації, керівники служб ЦЗ, керівники суб’єктів господарювання, які залучені до навчання.
Протягом дня відпрацьовувалися теоретичні та практичні дії усіх служб району у випадку виникнення надзвичайних ситуацій:
– різкого погіршення метеорологічних умов, загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної зі стихійним лихом;
– переведення органів управління і сил цивільного захисту району до функціонування у режимі надзвичайної ситуації;
– прогнозування наслідків виливу небезпечної хімічної речовини внаслідок аварії (у відповідності до “Методики прогнозування наслідків виливу (викиду) небезпечних хімічних речовин при аваріях на промислових об’єктах і транспорті);
– проведення аварійно-рятувальних робіт під час вибуху газу в багатоквартирному житловому будинку;
– перевірка папок керівників груп районної комісії з питань евакуації з рекомендованими документами, які визначають склад груп, обов’язки членів, нормативні документи з організації та забезпечення евакуаційних заходів;
– виконання заходів на приведення органів управління цивільного захисту району в бойову готовність “ПОВНА ГОТОВНІСТЬ” (з навчальною метою та встановленими керівником навчання обмеженнями).
За висновками керівництва навчання органи управління та сили цивільного захисту району готові до виконання завдань за призначенням. Цілі та мета навчань досягнуті.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top