На території Буської ДЮСШ проводяться роботи з облаштування нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням

На території Буської ДЮСШ проводяться роботи з облаштування нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням

У Львівській області упродовж останніх років успішно діє Обласна програма «Спортивний майданчик». Програму на 2017-2021 роки затверджено рішенням сесії Львівської обласної ради від 31 січня 2017 року.
Обсяги видатків обласного бюджету (21 млн. грн.), передбачених на реалізацію Програми у 2017 році, спрямовуються таким чином:
– на співфінансування для облаштування майданчиків зі штучним покриттям розміром 42 х 22 метри і з тренажерним обладнанням – 16 млн. грн. (з розподілом: по одному майданчику зі штучним покриттям на район області і по два, три тренажерних майданчики на район та місто обласного значення);
– на співфінансування для об’єктів універсальних спортивних комплексів, які фінансуються з державного бюджету – 5 млн. грн.
Всього заплановано облаштувати у 2017 році:
– спортивні майданчики зі штучним покриттям – 24 об’єкти,
– спортивні майданчики із тренажерним обладнанням – 65 об’єктів;
– універсальні спортивні комплекси – 10 об’єктів (у містах: Борислав, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Жовква, Броди, Моршин, а також у селах: Наварія Пустомитівського району, Сприня Самбірського району та Козьова Сколівського району).
та провести заміну штучного покриття для спортивних майданчиків, термін експлуатації яких перевищив 10 років – 3 майданчики (м. Дрогобич, м. Радехів с. Бісковичі (ОТГ)).
з яких: 7 млн. грн. – на облаштування 14 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у с. Волиця та м. Судова Вишня Мостиського району; с. Суходоли Бродівського району; с.Пчани Жидачівського району; с. Березина Миколаївського району; м. Кам’янці-Бузькій; м. Бібрці Перемишлянського району, смт Жвирка та м. Сокалі Сокальського району; с.Торчиновичі та с.Верхній Лужок Старосамбірського району; с. Добряни Стрийського району; с. Терновиця Яворівського району; с. Воля-Баранецька (ОТГ, Самбірщина).
а також 250 тис. грн. для заміни штучного покриття на майданчику у м. Дрогобичі;
3 млн. 250 тис. грн. – на облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням у всіх передбачених Програмою місцях.
Щодо майданчиків з тренажерним обладнанням: укладено угоди з постачальниками обладнання.
Постачальником обладнання у Буському районі є ФОП «Павлюк Олег Ігорович» з Харківської області. Місце встановлення спортивних споруд: Буська дитячо-юнацька спортивна школа, с. Грабова Соколянської сільської ради та с. Задвір’я.
Станом на 20 вересня 2017р. в Буській ДЮСШ проведено монтажні роботи по встановленню закладних деталей майбутньої споруди, до 30 вересня монтажні роботи мають завершити.
Окрім цього Кабінет Міністрів України 6 вересня 2017 року під час засідання виділив 270 млн.грн. (згідно держбюджету) та затвердив порядок спрямування цих коштів на будівництво міні-футбольних майданчиків зі штучним покриттям 42х22м, або заміну покриття, у регіонах України. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко звернувся до державних адміністрацій з проханням щодо ухвалення рішення про виділення земельних ділянок під футбольні поля. Держава, натомість, співфінансуватиме облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top