На території Буської ДЮСШ проводяться роботи з облаштування нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням

На території Буської ДЮСШ проводяться роботи з облаштування нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням

У Львівській області упродовж останніх років успішно діє Обласна програма «Спортивний майданчик». Програму на 2017-2021 роки затверджено рішенням сесії Львівської обласної ради від 31 січня 2017 року.
Обсяги видатків обласного бюджету (21 млн. грн.), передбачених на реалізацію Програми у 2017 році, спрямовуються таким чином:
– на співфінансування для облаштування майданчиків зі штучним покриттям розміром 42 х 22 метри і з тренажерним обладнанням – 16 млн. грн. (з розподілом: по одному майданчику зі штучним покриттям на район області і по два, три тренажерних майданчики на район та місто обласного значення);
– на співфінансування для об’єктів універсальних спортивних комплексів, які фінансуються з державного бюджету – 5 млн. грн.
Всього заплановано облаштувати у 2017 році:
– спортивні майданчики зі штучним покриттям – 24 об’єкти,
– спортивні майданчики із тренажерним обладнанням – 65 об’єктів;
– універсальні спортивні комплекси – 10 об’єктів (у містах: Борислав, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Жовква, Броди, Моршин, а також у селах: Наварія Пустомитівського району, Сприня Самбірського району та Козьова Сколівського району).
та провести заміну штучного покриття для спортивних майданчиків, термін експлуатації яких перевищив 10 років – 3 майданчики (м. Дрогобич, м. Радехів с. Бісковичі (ОТГ)).
з яких: 7 млн. грн. – на облаштування 14 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у с. Волиця та м. Судова Вишня Мостиського району; с. Суходоли Бродівського району; с.Пчани Жидачівського району; с. Березина Миколаївського району; м. Кам’янці-Бузькій; м. Бібрці Перемишлянського району, смт Жвирка та м. Сокалі Сокальського району; с.Торчиновичі та с.Верхній Лужок Старосамбірського району; с. Добряни Стрийського району; с. Терновиця Яворівського району; с. Воля-Баранецька (ОТГ, Самбірщина).
а також 250 тис. грн. для заміни штучного покриття на майданчику у м. Дрогобичі;
3 млн. 250 тис. грн. – на облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням у всіх передбачених Програмою місцях.
Щодо майданчиків з тренажерним обладнанням: укладено угоди з постачальниками обладнання.
Постачальником обладнання у Буському районі є ФОП «Павлюк Олег Ігорович» з Харківської області. Місце встановлення спортивних споруд: Буська дитячо-юнацька спортивна школа, с. Грабова Соколянської сільської ради та с. Задвір’я.
Станом на 20 вересня 2017р. в Буській ДЮСШ проведено монтажні роботи по встановленню закладних деталей майбутньої споруди, до 30 вересня монтажні роботи мають завершити.
Окрім цього Кабінет Міністрів України 6 вересня 2017 року під час засідання виділив 270 млн.грн. (згідно держбюджету) та затвердив порядок спрямування цих коштів на будівництво міні-футбольних майданчиків зі штучним покриттям 42х22м, або заміну покриття, у регіонах України. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко звернувся до державних адміністрацій з проханням щодо ухвалення рішення про виділення земельних ділянок під футбольні поля. Держава, натомість, співфінансуватиме облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top