На території Утішківської сільської ради Буського району виявили склад з решток курей

На території Утішківської сільської ради Буського району виявили склад з решток курей

Працівники Державної екологічної Інспекції виявили земельну ділянку, засмічену рештками курей. Про це інформує пресслужба Держекоінспекції у Львівській області.

” 13 вересня поточного року провели заходи державного контролю стосовно можливих порушень природоохоронного законодавства на території Утішківської сільської ради Буського району Львівської області. При проведенні перевірки встановлено, що біля хутору Переставки по вулиці Зарічній на відстані 2-8 метрів від меліоративної канави засмічено землі побічними продуктами тваринного походження від забою курей (пір’я, нутрощі) на площі 600 м кв. та у ямі розмірами 2х3х1м.” – йдеться у повідомленні.

З метою встановлення факту забруднення земель спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено відбір проб грунту для проведення лабораторних досліджень на вищевказаній площі.

Матеріали перевірки для вжиття відповідних заходів реагування в межах наданих повноважень, в тому числі в рамках Кримінально-процесуального Кодексу скеровано у правоохоронні органи  та органи виконавчої влади.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top