На українських дорогах встановлять системи для зважування вантажівок під час руху

На українських дорогах встановлять системи для зважування вантажівок під час руху

У п’ятницю, 27 липня, уряд України оголосив тендер про проведення на придбання систем Weight-in-Motion (WiM), які дозволять зважувати вантажівки під час їхнього руху автошляхами.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Тендер проведуть на порталі Світового банку. В першій партії очікується десять одиниць комплексів загальною вартістю до 4,9 млн дол. які встановлять поблизу Києва.

«WiM-комплекси, яких буде збудовано 10 одиниць, виявлятимуть серед потоку перевантажені вантажівки і передаватиме інформацію про них інспекторам Укртрансбезпеки на мобільні пункти контролю, розташовані далі по дорозі. Локацій всього шість. З них на чотирьох вимірювання буде здійснюватись в двох напрямках руху, і на двох – лише в одному напрямку, в сторону Києва», – повідомляють у міністерстві.

На думку Мінінфрастструктури, встановлення таких комплексів допоможе збільшити тривалість експлуатації доріг, зменшить видатки на ремонт автошляхів та зробить рух автомобілів безпечнішим. Перші комплекси встановлять комплекси на автошляхах Київ-Ковель, Київ-Чоп, Київ-Довжанське, Київ-Чернігів та Київ-Одеса

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top