На Європейських змаганнях каратисти з Буського району вибороли для Клубної збірної України з кіокушинкай карате призові місця

Наші земляки-каратисти знову найкращі!

Про досягнення молодих спортсменів Буського району писати завжди приємно та легко. Спортивне життя саме серед молоді – вирує та набирає щоразу нових обертів. Дівчатка-футболістки, які перемагають в обласних змагах; юні боксери, які ефектно нокаутують суперників з інших районів; легкоатлети, яких знає вся Україна та наші каратисти, що на змагах Європейського рівня створюють позитивну промоцію Буському району та нашій державі загалом.

Каратисти з Буського району вибороли для Клубної збірної України з кіокушинкай карате призові місця

11 лютого у польському місті Гжешув відбувся Міжнародний турнір з кіокушинкай карате ” KARPATHIA KARATE CUP “. Участь у таких змагах взяли понад 500 спортсменів із 11-ти країн світу, серед них і наші земляки. Україну на турнірі представили 55 спортсменів, 12 із них це вихованці знаного у Надбужжі тренера Віталія Крюкова. Шість призових місць для збірної України вибороли каратисти саме з Буського району: Кожушко Максим(м.Буськ) – І місце, Кравчук Анна(смт.Красне) – І місце, Холява Роман(м.Буськ) – ІІ місце, Бондар Віталій(м.Буськ) – ІІІ місце, Хом’як Дмитро(м.Буськ) – ІІІ місце, Никифорук Ігор(м.Буськ) – ІІІ місце.

 
“ВІТАЄМО збірну ЛОФКК а також тренерів і батьків із здобутими 11-ма призовими місцями !!! Осу!!!” – привітання із соцмереж Василь Дяків. Редакція Буського Радіо приєднується до привітань. Бажаємо нових перемог та успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

У ці ж дні, 11-12 лютого, у місті Миколаєві відбулась ще одна важлива спортивна подія – Чемпіонат України серед юніорів, який був відбірковим до Чемпіонату Європи. І на цих змагах двоє спортсменів-каратистів із Буського району здобули призові місця. Спондарик Роман та Чемерис Артем вибороли ІІ місця. Ця перемога стала перепусткою до Чемпіонату Європи, вже сьогодні хлопці активно готоються до цих престижних змаг. Побажаємо перемоги нашим юним спортсменам!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top