На Золочівщині представники Буського та інших районів області вдосконалювали навички оборони

На Золочівщині представники Буського та інших районів області вдосконалювали навички оборони

9 лютого на базі однієї з військових частин Золочівщини провели Єдиний стрілецький день з особовим складом організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, що формуються військовими комісаріатами області. Буська делегація була представлена першим заступником голови РДА Олегом Ільковим, військовим комісаром Буського РВК Ігорем Томачуком і резервістами з числа офіцерського складу.

З понад півтисячею резервістів інструктори, які мають досвід участі у бойових діях, провели заняття з тактичної медицини, вогневої, інженерної та тактичної підготовки, практичні стрільби та ознайомлення з новими зразками бойової техніки та озброєння, які зараз надходять у війська.
Варто зазначити, що акценти під час навчань робляться на практичній складовій. Зокрема, практичні стрільби виконувались не лише з автомата Калишникова, але й з АГС, РПГ та кулемета.
“В нас буде сформована бригада територіальної оборони, яка буде поділена на батальйони, які будуть розподілені в певних регіонах Львівщини. Тому сьогодні зібрали оргядро для того, щоб люди пройшли бойові навички зі стрільби з автомата, також з пістолета Макарова. ” – зазначив Львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top