Надбужанець екс-“регіонал” Ігор Грещук будуватиме дороги на Київщині

Будувати дороги Київщини доручили екс-“регіоналу” із Львівщини Ігорю Грещукуtwo_column_x46JtCCU

Першим кроком реформування автодору Київської області було створення у столичному районі нового державного підприємства – “Розвиток інфраструктури Київщини”. Керівником цього ДП призначили екс-керівника фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді Ігора Грещука. До цього часу він вже встиг побудувати бізнес на Львівщині, переписати його на родичів, попрацювати в райраді і облраді, “провалити” будівництво супермаркету в рідному місті Буську, а також відвоювати під містом Щастя, що на Луганщині у складі батальйону “Айдар”.

Наприкінці минулого року голова обласної адміністрації Київщини Володимир Шандра підписав розпорядження №512 “Про створоення Державного підприємства “Розвиток інфраструктури Київщини””. Згідно цього розпорядження, це підприємство з статутним капіталом 80 тис.гривень зареєстровано 18 січня цього року за юридичною адресою у м.Українка Обухівського району. У статуті підприємства основними видами діяльності вказано послуги архітектурно-будівельної, ремонтно-будівельної, транспортної і готельно-ресторанної сфер. Тимчасовим керівником цього держпідпирємства призначено бущанина Ігора Станіславовича Грещука.

Для широкого загалу Ігор Грещук відомий, як колишній керівник фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді, де працював у комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ТЕК, енергоефективності та розвитку підприємництва. В обласну раду його обрали у 2010 році по округу №20. До цього обирався депутатом Буської райради. Кандидат у депутати по списку Партиї регіонів у 2012 році(№132). Працював помічником Ярослава Мендуся – нардепа від Соціалістичної партії V скликання Верховної Ради України (№18 у списку), колишній прес-секретар Олександра Мороза. У місцевих виборах Ігор Грещук тоді участі не брав.

39032854

Світлина з архіву 2010р.

Згідно статті ZAXID.NET, фракція Партії регіонів у Львівській обласній раді припинила своє існування 27 січня 2014 року під час Революції Гідності. Ігор Грещук був єдиним, хто утримався від прийняття рішення про саморозпуск фракції.

Підприємницьку діяльність Ігор Грещук провадив на Львівщині. Саме тут Грещук обіймав посаду директора свого підприємства ТОВ “Ріо-Міст” у рідному Буську(спеціалізація – оренда, роздрібна торгівля, забезпечення перевезень і т.д). З жовтня 2014 року підприємство перебуває у стані призупинення діяльності, співзасновниками цього підприємства зазначено три особи: матір Ігора Грещука Степанію Андріївну Грещук, Ореста Ярославовича Стеців і Юлію Олегівну Семенів. Згідно інформації ЗМІ, підприємство боргує Банку “Надра” кредит сумою 17.6 млн грн на реконструкцію універмагу у м.Буськ. Кримінальна справа, яку відкрили щодо факту зловживання службовим становищем посадовими особами ТОВ “Ріо-Міст” під час реалізації майна, яке перебувало у іпотеці “Надра”, було закрито з причини відсутності у діях керівництва складу злочину.

11052496_1629664690585751_6593423704247062085_nУ травні 2015 року Ігор Грещук отримав диплом магістра Національної академії державного управління при Президентові України.
Цікаво, що у доньки Грещука Анни є власна справа у Буську, це схожа за назвою і спеціалізацією фірма ТОВ “Ріо-Міст”. Керівником підприємства є її мати – Ірина Володимирівна Грещук. Така ж справа із компанією “І.Т.Л.”(спеціалізація будівництво, виготовлення меблів, оренда нерухомості і т.д), де керівником зазначався Ігор Грещук. З лютого 2013 року цим підприємством керує дружина Грещука, Ірина Володимирівна Грещук, засновник Анна Ігорівна Грещук.

Є також у біографії Ігора Грещука і військовий досвід. Так, з 1 вересня 2014 року громадянин Грещук записався добровольцем батальйону “Айдар”, служив у м.Щастя Луганської області. Відвоював на Сході півроку.

У своїх коментарях KV Грещук зазначив, що питання його призначення у столичному районі волів би не політизувати. У тому, хто ж йому запропонував цю посаду, так і не зізнався, і зазначив, що “пероеходити на персоналії не є коректно”. Проте, розповів про плани на майбутнє.

“Насьогодні я обіймаю посаду керівника Державного підприємства “Розвиток інфраструктури Київщини”  тимчасово”. Я допомагав у його среєстрації, сподіваюсь, що працюватиму і надалі на постійній основі. Основне завдання, яке постає перед підприємством, – це розвиток логістики та інфраструктури Київщини у відповідності до нагальних потреб. Для парикладу, сьогодні 2 із 3 панєвропейських магістралей пролягают через Київ, тому надзвичайно гостро постає питання об’їздної дороги навколо Києва, будівництво якої було призупинено. Надалі цьому обєкту надаватимуть особливу увагу”, – розповів Ігор Грещук та додав, що до цього призначення досвіду роботи з бюджетом не мав.

Інформаційний матеріал KV

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top