Надбужанин Віктор Дідух виборов 4 золоті медалі на міжнародних турнірах з настільного тенісу в Словенії

Надбужанин Віктор Дідух виборов 4 золоті медалі на міжнародних турнірах з настільного тенісу в Словеніїf91cee959d17

Нещодавно у місті Лашко (Словенія) завершився міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами фізичного і розумового розвитку. У цих змаганнях взяли участь спортсмени із 33-ох країн світу.
Збірна команда України була представлена 14 спортсменами, серед яких і наш земляк, майстер спорту України міжнародного класу Віктор Дідух. Титулований український спортсмен виборов на цьому представницькому турнірі 2 золоті нагороди: в особистій та командній першості.
d0e22af6987aПродовженням цих змагань став ще один міжнародний турнір, що відбувся в м. Братислава (Словаччина), де змагалися спортсмени з інвалідністю із 36 країн світу. Віктор Дідух у цьому турнірі також виборов 2 золоті нагороди в особистому та командному заліку.
Вітаємо спортсмена та його тренера Олександра Дідуха.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top