Надбужанська малеча відзначила День Незалежності України

 

Надбужанська малеча відзначила День Незалежності України

Тільки одна на землі Україна, а ми – її доньки й сини

P8211683


21 серпня у дитячому садочку « Калинонька», у  Красному відбувся святковий захід до Дня незалежності України.

Під час свята маленькі громадяни України та їхні батьки мали змогу відчути атмосферу української пісні, українського слова, української державної символіки.

Батьки, колектив садочка та гості свята із сльозами на очах споглядали, як маленькі українці у вишиваночках з гордістю, тримаючи руку на серці, слухали Гімн України  та підспівували разом з дорослими.

 

На свято завітали козаки, які подарували скриньку з українською символікою, та розповіли про Україну.   P8211657

Родзинкою свята став танець «Сонячний віночок» у виконанні дівчаток двох старших груп .

P8211664

На завершення свята діти взялись за руки та у танці створили коло єдності, під мелодію пісні Наталії Май «Квітуча Україна…»,яку виконав педагогічний ансамбль «Калиновий цвіт». В ту мить кожен відчув, що ми  – УКРАЇНЦІ  одна велика, багатонаціональна, миролюбива, працьовита, єдина сім’я!

 

Вікторія Ситник

завідувач ДНЗ ”Калинонька”

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top