Надбужанська “Плеяда” підкорила Болгарію

Надбужанська “Плеяда” підкорила Болгарію 

З 11 червня по 18 червня у сонячному місті Кітен, що у Болгарії відбувся міжнародний фестиваль “Зоряний бриз” 2017. На фестиваль завітали близько сотні колективів з України, Казахстану, Мокедонії та Білорусії.

Участь у фестивалі взяли й діти із танцювальної студії “Плеяда”, яка функціонує при Красненському Народному домі під керівництвом Мар’яни Козак. Зірковими суддями фестивалю були: відомий хореограф та шоу-мен Дмитро Коляденко, хореограф-постановник Кирило Головкін, президент міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв “Зоряний бриз”, Заслужений діяч естрадного мистецтва України Віталій Нечитайло. Судді відзначили нашу надбужанську “Плеяду” дипломом міжнародного зразка за здобуте 1-ше місце та за професійну техніку виконання, хореографічний жанр композиції, складність постановки номеру, оригінальність, акторську майстерність, емоційність виконання.

Під час проведення фестивалю наші танцівниці проживали у літньому таборі”Разом”, який розташований в одному з найкрасивіших заповідних куточків Болгарії – курортній зоні Кітен. У вільний від виступів час дітлахи весело проводили своє дозвілля: їздили на екскурсії, займалися аквааеробікою, а також купалися у морі та загоряли на сонці! Танцювальна студія “Плеяда” провела яскравий і незабутній літній відпочинок, за що щиро вдячна людям котрі допомогли у цій цікавій подорожі: депутату обласної ради Жукровському Петру, ПП Павлику Юрію Михайловичу, директору ДП “Сторнибабського спиртного заводу”, Кв’ятковському Дмитрію Олександровичу та усім людям, які щиро раділи перемозі наших юних танцівниць!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top